Vozům značky Škoda se věnujeme již několik desítek let.

Provozujeme prodej a servis v Berouně, Zdicích a v Příbrami, kde poskytujeme vysoce kvalitní služby.

Staňte se součástí našeho týmu:

Klempíř - Příbram

Náplň práce: Klempířské práce na vozech Škoda

Co od Vás očekáváme:
- Vyučen v oboru Autoklempíř
- Řidičský průkaz min.sk. B, aktivní řidič
- Spolehlivost a odpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout:
- práce na hlavní pracovní poměr
- zázemí stabilní a silné značky
- možnost profesního růstu
- příspěvek na stravování

Přijímací a garanční technik - Příbram

Náplň práce: Příjem garančních zakázek a jejich zpracování

- středoškolské vzdělání technického směru
- znalost práce na PC, ŘP skupiny B
- zkušenost na obdobné pozici
- časová flexibilita, komunikativnost a profesionální vystupování
- zákaznicky orientovaný přístup
- trestní bezúhonnost

- práci s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
- zázemí moderní, prosperující společnosti
- osobní rozvoj a další vzdělávání
- odpovídající platové ohodnocení a benefity

V případě zájmu o volnou pozici prosíme o zaslání životopisu na e-mail: pruchova@drupol.cz.